Ebooki Podkategoria: Ebooki

 • prezentacje maturalne »

  prezentacje maturalne

  Stworzony portal oferuje prezentacje maturalne w 2 odmianach. Pierwszy to wypracowania gratisowe, drugi to kompletne przykłady prezentacji maturalnych. Wszystkie prace umieszczone na serwisie zostały zrealizowane z ogromną sumiennością i dbałością o szczegóły. Dzięki nam maturzyści nie będą gnębić się tym, czy zdadzą egzamin, ponieważ z wiedzą zamieszczoną na naszej stronce będzie to zadanie wręcz łatwe. Cieplutko zachęcamy do czytania i uzupełniania swej wiedzy również licealistów z młodszych klas. Rzeczywiście trzeba jest uczyć się razem znami!

  Data dodania: 21 10 2011 · szczegóły wpisu »

 • Księgarnia »

  Księgarnia

  mKsiegarnia.pl jest to księgarnia internetowa skierowana do osób poszukujących książek oraz podręczników w dobrej cenie. W udostępnionej przez serwis wyszukiwarce skatalogowanych jest ponad 100 000 tytułów różnotematycznych, a zasada jej działania jest bardzo prosta. Walorem serwisu jest oferta najtańszych książek w naszym kraju. Ceny poszczególnych tytułów są nawet o 20% niższe od tych oferowanych w innych księgarniach. Niemądrze byłoby nie skorzystać z takiej szansy. W ofercie znajdziesz lektury, które są jakiś czas w sprzedaży, jak również 100% nowości. Być może znajdziesz między nimi pozycję, której od dawna szukasz. Książki przeznaczone są dla tych, którzy je kochają czytać, jak też dla osób, które nie mają pomysłu na prezent. Nic nie tracisz zaglądając na stronę mKsiegarnia.pl.

  Data dodania: 07 11 2011 · szczegóły wpisu »

 • E-dziennik »

  E-dziennik

  Każdy zainteresowany innowacyjnym przedszkolem musi zajrzeć na portal Chmurkowo.pl. E-dziennik to nowa forma wprowadzania ocen oraz śledzenia rozwoju malucha. Pewne rozwiązania ułatwiają elektroniczny dostęp rodziców do informacji z przedszkola. Portal to także możliwość nadzorowania pracy pedagogów przez ich przełożonych. Komunikacja z przedszkolem to istotny aspekt kontrolowania postępów dziecka. Strona posiada wszelkie możliwe zabezpieczenia chroniące dane podczas logowania

  Data dodania: 14 10 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ebooki

Ebooki - nowa strona:

Adres: