Przedszkola Podkategoria: Przedszkola

 • PROMYCZEK Przedszkole Niepubliczne Bielsko-Biała »

  PROMYCZEK Przedszkole Niepubliczne Bielsko-Biała

  Przedszkole Niepubliczne PROMYCZEK usytuowane jest w bielskiej dzielnicy Lipnik przy ul. Podgórnej 12. Mieści się w budynku z własnym odrębnym ogrodem. Do pełnienia funkcji placówki oświatowej powołane zostało 1 września 2010r. Placówka spełnia wymagane do prawidłowego funkcjonowania normy sanitarne i bhp. Wewnętrzny system wideofoniczny pozwala na bezpieczne odbieranie dziecka z przedszkola. Wnętrza są estetyczne i dostosowane odpowiednio do potrzeb małego dziecka. Przedszkole jest placówką przyjazną dla dziecka i otwartą dla rodziców. Kadrę pedagogiczną tworzy zespół wykształconych i kreatywnych nauczycieli dbających o ciepłą i przyjazną atmosferę w przedszkolu. Są to osoby spełniające wymogi kwalifikacyjne zgodne z Ustawą o Systemie Oświaty. Zadaniem nauczyciela jest:
  - znalezienie drogi do każdego dziecka w trakcie zajęć z grupą i zajęć indywidualnych, - pobudzanie zainteresowań i możliwości intelektualnych,
  - troska o jego prawidłowy rozwój fizyczny i umysłowy. Wysoko wykwalifikowani nauczyciele gwarantują stworzenie warunków do rozwijania zainteresowań i talentów dziecka, zdobywania nowych umiejętności i wiadomości, kształtowania uzdolnień. Ogłaszamy zapisy do Przedszkola Niepublicznego Promyczek na nowy rok przedszkolny dla Dzieci w wieku przedszkolnym od 2 do 6 lat.

  Data dodania: 17 07 2012 · szczegóły wpisu »

 • Przedszkole prywatne Szczecin »

  Przedszkole prywatne Szczecin

  Przedszkole Kraina Uśmiechu to miejsce, w którym pod czujnym okiem specjalistów, dziecko metodą prób i błędów uczy się samodzielności. Wykwalifikowana kadra, zajęcia dodatkowe, indywidualne podejście do podopiecznych umożliwia rozwój zainteresowań i dostosowanie zajęć do predyzpozycji dziecka.

  Data dodania: 10 06 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Przedszkola

Przedszkola - nowa strona:

Adres: