Flora i fauna Kategoria: Flora i fauna

Tutaj wstaw opis kategorii Flora i fauna

Flora i fauna - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Koty brytyjskie Hodowla KotkowaAfera »

  Koty brytyjskie Hodowla KotkowaAfera

  Koty brytyjskie o wyglądzie pluszowych misiów. Zaznajom nasze koty i odwiedź stronę hodowli KotkowaAfera*PL. Uprawiamy koty o umaszczeniach kremowym, niebieskim, szylkretowym. Koty wywodzące się z naszej hodowli dysponują rodowody, są dobrze z socjalizowane. Uczestniczymy akcje rasowy równa się rodowodowy.
  Zazwyczaj koty są dużymi indywidualistami, jednak rasa, którą hodujemy - koty brytyjskie, jest wyjątkowo delikatną i wierną człowiekowi. Na naszej stronie możesz poznać bliżej koty z naszej hodowli, ich zdjęcia, upodobania oraz osiągnięcia. Zapraszamy

  Data dodania: 28 10 2011 · szczegóły wpisu »

 • wędkarstwo »

  wędkarstwo

  Jakie są najlepsze łowiska w Polsce? Takie, które obfitują w wiele gatunków ryb, duże szczupaki, grube karpie, piękne, wybarwione okonie, wystarczy zarzucić wędkę i czekć na ryby. A może nie ma w Polsce takich łowisk? Odpowiedź brzmi jednak, że są, tylko jest ich po prostu jak na lekarstwo. Dlatego musimy dbać o stan naszych wód. Jak to zrobić? Zapoznaj się z artykułami zamieszczonymi w sieci, szczególnie polecam blog wędkarski tylkoryby.pl, wraz z całą treścią. Szczególnie skuteczny jest kalendarz brań.

  Data dodania: 22 10 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Flora i fauna

Flora i fauna - nowa podkategoria:

Nazwa: