Blogi Podkategoria: Blogi

 • Informacje turystyczne - blog dla podróżnych »

  Informacje turystyczne - blog dla podróżnych

  Największe znaczenie dla podróżnika ma wiedza. Jeśli wiesz, czego oczekiwać w trakcie podróży; jeśli wiesz, co czeka na Ciebie na stacji docelowej; jeśli znasz ceny i warunki; jeśli wiesz, na kim polegać, a do kogo podchodzić z rezerwą - spędzisz swoje wakacje w znacznie przyjemniejszy i mniej stresujący sposób. Blog Informacja. mobi dostarcza Ci wiedzy. Piszemy o trendach w branży turystyczno-transportowej, o nowościach i ich wpływie na samą branżę, jak i na jej klientów; komentujemy i dzielimy się opiniami, chętnie słuchając Waszych uwag. Zapraszamy do naszego serwisu - dbamy o napływ wartościowych informacji.

  Data dodania: 26 06 2013 · szczegóły wpisu »

 • Blog turystyczny o tanich podróżach »

  Blog turystyczny o tanich podróżach

  Tanie-Bilety. Turystyka. pl to blog wyjątkowy z wielu powodów. Po pierwsze: jest uczciwym blogiem turystycznym. Nie mamy czegoś takiego jak "linia programowa"; piszemy to, co naprawdę myślimy; jesteśmy szczerzy. Po drugie: to blog prowadzony przez osoby, które o branży co nieco wiedzą, ponieważ znają ją od środka. Dzięki temu mamy nieco lepsze pojęcie o tym, co się dzieje i jak może wpłynąć to na klienta. Po trzecie: naprawdę kochamy turystykę, a zatem staramy się pisać z sensem i celem. Nie zależy nam na popularności: zależy nam na tym, by w sieci znalazło się miejsce, w którym znajdziecie takie właśnie niezależne opinie o branży. I oto jest. Serdecznie zapraszamy do naszego serwisu.

  Data dodania: 09 07 2013 · szczegóły wpisu »

 • lyoness opinie »

  lyoness opinie

  Jesteś zainteresowany działalnością Lyoness? Słyszałeś o tym projekcie, lecz nie do końca orientujesz się, o co w istocie chodzi i skądże przeciwstawne opinie na ten temat? A może chciałbyś podzielić się prywatnym, indywidualnym zdaniem na temat tej dużej grupy zakupowej? Jeżeli choć raz odpowiedziałeś twierdząco, dobrze trafiłeś! Oto miejsce, gdzie możesz zarówno otrzymywać wiadomości, jak i dzielić się przemyśleniami.

  Data dodania: 01 09 2015 · szczegóły wpisu »

 • Blog o lataniu. Tanim lataniu »

  Blog o lataniu. Tanim lataniu

  Jakie jest twoje pierwsze skojarzenie z następującymi słowami: turystyka? Loty? Podróże? Ryanair? Lufthansa? Bilety lotnicze? Wypoczynek? Nasze to Tanie-loty. co, czyli blog turystyczny prowadzony przez weteranów tej formy spędzania czasu. Fascynuje nas świat i poznajemy go z wielką chęcią, korzystając z usług linii lotniczych. Ograniczamy nasze wydatki na podróże, latając z głową - a jeśli trzeba, jeżdżąc autokarami. Generalnie udało nam się wyspecjalizować w tanim podróżowaniu, dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszymi spostrzeżeniami. Świat stoi otworem i jest bardziej przystępny niż kiedykolwiek. Skorzystaj z okazji, którą oferują współcześni przewoźnicy oraz biura podróży.

  Data dodania: 16 07 2013 · szczegóły wpisu »

 • Blog o liposukcji »

  Blog o liposukcji

  Ciepło zapraszam na moją stronę poświęconego mojej jednostce. Może tak bardzo jak i ja masz w swoim życiu pewien zamiar, jaki musisz osiągnąć. Moim celem jest stanie się milszą i ładniejszą niewiastą. Potrzebuję odnosić zwycięstwo i mam nadzieje iż z pomocą nowoczesnych procedur i zapisków na blogu uda mi się dokonać zmiany moje życie. Jeśli wyszukujesz inspiracji, względnie pragniesz kibicować mi w osiągnięciu zamysłu to zapraszam.

  Data dodania: 18 06 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Blogi

Blogi - nowa strona:

Adres: