Kluby Podkategoria: Kluby

 • Nowe mieszkania Wrocław »

  Nowe mieszkania Wrocław

  Starówka Wrocławia jest jedną z piękniejszych w Polsce oraz Europie. Sprawdź czy gniazdko, jakie Cię interesuje ma parking, ochroniarzy albo ogród. Przekonaj się, które dodatki ma konkretne mieszkanie, które Cię ciekawi. Zakup gniazdka w dzisiejszych czasach jest bardzo łatwe, trzeba tylko mieć pieniądze. Ceny domów wciąż idą w górę, jednak zdarzają się chwile większych czy mniejszych obniżek. Zajrzyj na serwis, a z pewnością odnajdziesz wyśmienite rozwiązanie a propos mieszkania we Wrocławiu.

  Data dodania: 19 11 2012 · szczegóły wpisu »

 • Technika estradowa »

  Technika estradowa

  Witamy serdecznie w Technika Estradowa Martin. Nasza firma zajmuje się profesjonalną organizacją imprez plenerowych i klubowych. W skład naszych usług wchodzą między innymi organizacja koncertów, wynajem scen - i choć jest to scena do wynajęcia, to gwarantujemy jej kompleksową obsługę. Wynajmujemy także namioty piwne, barierki ochronne, garderoby czy telebimy.
  Przez ostatnie lata na naszych scenach wystąpiło już wiele gwiazd estrady znanych zarówno z radia jak i telewizji. Dzięki zdobytemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zorganizować każdą imprezę i ustawić sprzęt pod każdego muzyka.

  Data dodania: 18 06 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kluby

Kluby - nowa strona:

Adres: