Prawo Podkategoria: Prawo

 • IBT - biuro tłumaczeń »

  IBT - biuro tłumaczeń

  Nasze biuro tłumaczeń prowadzi działalność online dlatego możemy zaoferować kontrahentom daleko ciekawsze warunki w porównaniu do typowego, stacjonarnego biura tłumaczeń. Biuro tłumaczeń IBT proponuje tłumaczenia prawnicze najwyższej próby. Strona rozliczeniowa obejmuje u nas tysiąc osiemset znaków ze spacjami w tekście źródłowym, w trybie tradycyjnym tłumaczymy do mniej więcej dziesięciu tysięcy znaków na dzień. Ceny tłumaczeń pisemnych w naszym biurze zaczynają się już od poziomu 30 złotych za tłumaczenia angielskiego, zachęcamy także do zobaczenia cen tłumaczeń bardziej egzotycznych języków, na przykład koreańskiego, bułgarskiego, szwedzkiego, czy niderlandzkiego. Używamy specjalistycznego programu, dzięki któremu tłumaczenia sprawdzane są pod kątem powtarzających się części tekstu, proponujemy dodatkowo ulgi za szczególnie dużą objętość przekazanego do nas pliku. Zapraszamy na stronę biura tłumaczeń IBT po więcej danych odnośnie oszacowania kosztów przekładu Państwa pliku. Biuro tłumaczeń IBT proponuje możliwość stworzenia tłumaczeń w trybach przyspieszonym a także ekspresowym, kiedy tłumaczenie dokumentu jest bardzo pilne. Przesyłając nam dokument do oszacowania kosztów tłumaczenia dostaniecie Państwo odzew już w czasie godziny zegarowej, a same zgłoszenie tłumaczenia jest niezobowiązujące oraz rzecz jasna darmowe.

  Data dodania: 21 08 2012 · szczegóły wpisu »

 • KANCELARIA PRAWNA URSUS »

  KANCELARIA PRAWNA URSUS

  KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT KAMIL FLATOW
  KANCELARIA RADCY PRAWNEGO PIOTRA FLATOW
  ul. Bohaterów Warszawy 10 lok. 34
  02-495 Warszawa
  tel. 501-683-319
  e-mail: kancelariafhf@gmail.com

  Kancelaria Adwokacka i Radcowska w centrum Ursusa. Kancelaria prowadzi sprawy karne, cywilne, rodzinne, spadkowe, gospodarcze, postępowania reprywatyzacyjne, sprawy z zakresu prawa handlowego, prawa pracy, prawa ubezpieczeń społecznych.
  Kancelaria świadczy swoje usługi na terenie Warszawa, przez siedzibę w Ursusie oraz filię w śródmieściu oraz na terenie województw mazowieckiego i zachodniopomorskiego.
  Nasza kancelaria stoi na stanowisku, że profesjonalna pomoc prawna nie musi być droga nawet w Warszawie.

  Data dodania: 14 12 2011 · szczegóły wpisu »

 • Kancelaria Prawnicza »

  Kancelaria Prawnicza

  W przypadku różnych życiowych problemów czasami po prostu trzeba skorzystać z wiedzy adwokata. W naszym coraz bardziej skomplikowanym świecie, szukanie porady u radcy prawnego jest korzystnym, właściwym wyborem. Kompetentna obeznana z tematem osoba może korzystniej poprowadzić naszą sprawę, a jej wskazówki mogą oszczędzić nam wielu nieprzyjemności. Polecamy usługi naszej doświadczonej kancelarii prawników. Profesjonalnie pomożemy każdemu, kto potrzebuje fachowej obsługi prawnej.

  Data dodania: 29 10 2013 · szczegóły wpisu »

 • Kancelaria prawna Gdańsk »

  Kancelaria prawna Gdańsk

  Fachowa kancelaria Anny Kawczyńskiej oferuje solidne usługi prawnicze. Jesteśmy firmą nowoczesną, stale się rozwijającą i dynamiczną. Wszystkie wiadomości nam powierzone zachowujemy w całkowitej dyskrecji. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny i wyjątkowy. Porada prawna w mieście Gdańsk to gwarancja jakości, solidności i sumienności. Na naszej stronie internetowej znajdują się bardziej szczegółowe informacje.

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »

 • Portal rozwodowy. »

  Portal rozwodowy.

  Właśnie ten Portal adresowany jest do wszystkich tych, którzy potrzebują porady prawnej z zakresu alimentów czy podziału majątku. Separacja i rozwód to główne kwestie prezentowane w Naszym Serwisie, wyszukać tu można dużą ilość zagadnień z zakresu prawa rodzinnego czy słownik podstawowych definicji. Na Portalu rozwod-separacja.info można także podzielić się własnymi wrażeniami z innymi ludźmi. Najszybciej nas znaleźć wpisując w wyszukiwarce słowo separacja. Dla wszystkich tych osób które szukają pomocy innych też jest odpowiedni dział, gdzie każdy może zarówno dodać nową historię, jak i przeszukiwać już znajdujące się w Serwisie. Dlatego też zapraszamy do zapoznania się z naszym Serwisem !

  Data dodania: 18 10 2011 · szczegóły wpisu »

 • Rzetelne porady prawne »

  Rzetelne porady prawne

  Serwis należy do GaleriiPrawnej - renomowanej poradni prawnej. Osobom znajdującym się w ciężkiej sytuacji materialnej przysługuje darmowe doradztwo. Specjaliści GaleriiPrawnej zdobyli doświadczenie m.in. w sądach i kancelariach. Pomoc udzielana jest tam między innymi w zakresie przygotowywania pozwów. Porady prawne w tej poradni można otrzymać za pomocą Internetu lub telefonu. Do firm i innych podmiotów adresowana jest oferta stałej pomocy prawnej. Ponadto w zakres oferty firmy wchodzi opiniowanie np. dokumentów.

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »

 • Prawo ochrony środowiska »

  Prawo ochrony środowiska

  Na stronie udostępniona została oferta Kancelarii Prawa Gospodarczego i Ekologicznego. Specjalnością firmy jest prawo ochrony środowiska i powiązane z tym np. kary pieniężne. Organizuje ona w dodatku specjalistyczne opinie oraz szkolenia. Oferta obejmuje postępowania w zakresie odpowiedzialności np. ubezpieczeniowej. W serwisie możemy zapoznać się z publikacjami i systemem wynagrodzeń firmy.

  Data dodania: 07 10 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo

Prawo - nowa strona:

Adres: