Strony związane z hasłem 'druk':

 • Tania drukarnia »

  Polecana strona internetowa przynależy do warszawskiej Drukarni GC. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w oklejaniu środków transportu materiałami reklamowymi. Na stronie www prezentujemy swoje aktualne portfolio zawierające wcześniejsze realizacje. Proponujemy przygotowanie reklam prasowych dla wydawnictw komercyjnych. Ciekawe czapki w technice sitodruk stanowią doskonały prezent dla rodziny. Nasza profesjonalna drukarnia to gwarancja wysokiej jakości usług i satysfakcji dla klienta. Szczegółowe informacje i dane kontaktowe odnajdą Państwo na naszej stronie www.

  Data dodania: 13 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • etykiety »

  Dostawca usług poligraficznych, drukarnia PrintNet produkująca etykiety, wizytówki czy druk wielkoformatowy chce zobrazować Państwu swój zamożny asortyment produktowy, który skierowany jest do każdego odbiorcy zarówno indywidualnego jak i firm interesujących się efektywnym wyłonieniem swoich wyrobów na rynku. Fachowy personel jednostki jest do Państwa dyspozycji służąc poradą i wszelakimi wymaganymi danymi na temat przekazywanego przez PrintNet asortymentu. Optymalnej jakości wytwory sprzedawane przez naszą drukarnię bez kwestionowania zaspokoją wszelakie żądania naszych zleceniodawców jak i ich klientów.

  Data dodania: 02 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Druk Banerów »

  Druk banerów jest to czynność, którą powierzamy spółką mającym w tej dziedzinie wieloletnią wiedzę praktyczną. Do każdego zapotrzebowania podchodzimy indywidualnie niezależnie czy są to zamówienia od przedsiębiorstw, nieznacznych firm, a także kontrahentów indywidualnych. Podczas produkcji banerów oraz billboardów wykorzystujemy druk wielkoformatowy wysokiej klasy. Najwyższa jakość druku wielkoformatowego zapewnia wysoką odporność na ścieranie, czynniki środowiskowe oraz na promieniowanie UV. Firma Billboard-Druk ma w swojej ofercie nie tylko produkcje banerów reklamowych i billboardów ale również ich wynajem. Spośród innych firm wyróżnia nas szybkość, skuteczność i najwyższa jakość używanych materiałów.

  Data dodania: 01 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Karty magnetyczne »

  Ofertę kart plastikowych w serwisie ExpressCards opublikował ich producent - Argo Card. Proponowany druk kart obejmuje także wysokiej jakości karty magnetyczne. Na portalu omówiona została produkcja kart od strony technologicznej. Klienci mogą się zgłaszać do firmy z indywidualnymi pomysłami na wzór karty. W serwisie skorzystamy z gotowego szablonu karty okolicznościowej, np. na dzień ojca. Argo Card ustanawia zniżki i promocje na rozmaite rodzaje zamówień.

  Data dodania: 07 10 2011 · szczegóły wpisu »