Strony związane z hasłem 'Komputery':

 • Oprogramowanie antywirusowe »

  Serwis internetowy poświęcony tematyce ochrony antywirusowej komputera. Opisujemy tu programy antywirusowe, a ponadto piszemy o wirusach, które wyrządziły w sieci internetowej sporo szkody. Internauci wciąż potrzebują edukacji w sferze bezpieczeństwa. Pomagamy w wybraniu stosownej strategii, która ma uchronić czytelników przed niebezpieczną działalnością takich zagrożeń jak wirusy komputerowe czy nowe trojany. Wspaniały antywirus może poprawić bardzo dużo w kwestii bezpieczeństwa. Zabezpieczając własny komputer chronimy też innych użytkowników internetu, których laptopy nie zostaną zainfekowane przez nas. Strona istnieje już blisko trzy lata i postaramy się rozwinąć ją o kolejne działy.

  Data dodania: 16 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Efektywna obsługa informatyczna firm Warszawa »

  Firma Lwy Komputerowe przedstawia bogaty wachlarz usług informatycznych. Nasze usługi oferujemy w korzystnych pakietach oraz bezabonamentowo. W Warszawie i w okolicy wykonujemy pracę w miejscu zamieszkania i w firmie zleceniodawcy. Wszystkie usługi firmy obejmuje 3-miesięczna pisemna gwarancja. Obsługa informatyczna firm Warszawa w naszym wykonaniu charakteryzuje się efektywnością. Serwisujemy notebooki, netbooki, tablety, komputery stacjonarne i pozostałe sprzęty. Oddział miejscowy Lwów Komputerowych mieści się w Centrum Handlowym Niedźwiadek.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Laptopy poleasingowe »

  Masz dosyć sprzetu, który zawodzi Cię co jakiś czas? Kup sprzęt biznesowy markowy, który potrafi pracować 24 h na dobę 7 dni w tygodniu. Mamy przetestowany sprzęt klasy A w dobrych, a nawet najlepszych cenach. Zapraszamy do naszych sklepów. Tutaj nasi eksperci pomogą w wybraniu najlepszego i komfortowego sprzętu do Twoich potrzeb. Z nami nie przepłacisz, a wręcz przeciwnie na sprzęt dostaniesz nawet gwarancje.

  Data dodania: 21 02 2017 · szczegóły wpisu »